Přejít na obsah

Cookies 🍪

Tento web používá cookies, které vyžadují souhlas.

Petr Kulík

I-tec inovace

Společnost Internorm představuje řadu revolučních a směr určujících inovací v oblasti oken a dveří s názvem I-tec. Tyto inovace dodávají moderním oknům a vchodovím dveřím Internorm funkce, které chrání před vloupáním, díky ideální izolaci předchází tepelným ztrátám a pomocí zatemnění udržuje místnosti chladné.

Seznam I-tec inovací:
I-tec Secure, I-tec Glazing, I-tec Shading, I-tec Insulation, I-tec Core, I-tec Connect


I-tec Secure

Závorování I-tec Secure znemožňuje vypáčení okna a je již standardně integrován do plastových a plasthliníkových oken KF 510 a KF 520. Integrované klapky se při závorování vysunou na všech stranách do vnitřku rámu, a zajistí tak maximální bezpečí před vloupáním – dokonce až do třídy RC3.

I-tec Glazing

U zasklení I-tec je skleněná tabule vlepena do okenního křídla po celém obvodu, což zaručuje pevné spojení mezi sklem a křídlem okna. Výhodou je prefketní stabilita, optimální tepelná a zvuková izolace, zvýšená bezpečnost proti vloupání a zaručená funkční schopnost okna. Tuto inovaci využívají všechna plastová, plasthliníková a dřevohliníková okna Internorm!

I-tec Shading

Všechny zdvojená okna Internorm lze vybavit I-tec Shading. Tato sluneční ochrana funguje bez nutnosti přivedení zdroje energie díky fotovoltaickému modulu a baterii integrované v panelu žaluzie

  • inteligentní automatický režim umožňuje díky identifikaci dne a noci otevírat a zavírat žaluzií bez Vašeho zásahu

  • díky měření intenzity dopadajících slunečních paprsků a teploty se snižuje přehřívání místností

  • ovládat lze současně několik druhů žaluzií, faltstór resp. Duett®

  • nevznikají žádné náklady na energii

  • není nutná instalace a není nutné vysekávat drážky do zdiva

  • stínění se nachází přímo mezi tabulemi skla

I-tec Insulation

Izolace I-tec Insulation se v podobě granulátu pod tlakem vtlačuje do vnitřku rámu plasthliníkových oken KF 510, KF 410 a KV 440, což zaručuje dokonalé vyplnění dutých komor a lepší tepelnou ochranu.

I-tec Core

Díky I-tec Core společnost Internorm zpracovává tenké lepené vrstvy dřeva, které se obvykle používají pouze ve vysoce stabilních střešních trámech a nosnících. Tento high-tech materiál šetří zdroje a je trvale udržitelný. Používá se v našich dřevohliníkových oknech HF 410 a HF 510, stejně tak v našem dřevohliníkovém zdvojeném okně HV 450.

I-tec Connect

I-tec Connect vám umožňuje I-tec Ventilation, I-tec Shading a další stínění I-tec snadno a pohodlně ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu. I-tec Connect jsou inteligentní produkty Internormu, které jsou kompatibilní se systémem Smart Home Ready.