Přejít na obsah

Cookies 🍪

Tento web používá cookies, které vyžadují souhlas.

Petr Kulík

Zdvojená okna Internorm včetně stínicí techniky

Zdvojená okna Internorm jsou unikátní na trhu s okny tohoto typu. Protože stínicí technika těchto oken je umístěna mezi okenními tabulemi, je chráněná před větrem, deštěm a znečištěním. Naše zdvojená okna se dodávají buď s integrovanými žaluziemi nebo volitelně s plisovanými žaluziemi (Plissee) nebo v neprůhledném provedení Duette®.

Doporučení pro rekonstrukce: Zdvojená okna se obzvlášť dobře hodí pro dodatečnou vestavbu, protože není nutné montovat samostatnou stínicí techniku. Také pro fasády, na které nelze namontovat rolety, jsou zdvojená okna optimálním řešením.

Modely oken včetně stínící techniky

4násobná ochrana v jednom okně

 1. Stínicí technika
  Volit můžete mezi lamelovými žaluziemi, skládanými žaluziemi nebo neprůhlednými žaluziemi Duette®. Ty jsou umístěny mezi tabulemi skla. Proto nejsou nutné další stavební úpravy. Žaluzie neskýtají optimální stínění pouze v uzavřeném stavu, ale nastavení sklonu lamel umožňuje přesné dávkování dopadajícího světla.

 2. Ochrana před pohledy zvenčí
  Lamelové a skládané žaluzie Vás ochrání před nežádoucími pohledy. Vynikající ochranu před pohledy zvenčí Vám však také zajistí žaluzie Duette®. Hliníková vrstva těchto dvojitých skládaných žaluzií téměř nepropouští světlo, a tak umožňuje dokonalé zatemnění.

 3. Tepelná ochrana
  Tepelná izolace integrovaná v rámu okna zajišťuje vynikající hodnoty U. Plasthliníková zdvojená okna KV 440 díky tomu dosahují hodnotu UW až 0,64 W/(m2K). Dřevohliníková zdvojená okna HV 450 dosahují dokonce hodnotu UW až 0,62 W/(m2K).

 4. Akustická ochrana
  Zvukotěsná okna jsou velmi důležitá zejména v blízkosti komunikací s intenzivním provozem. Také v této oblasti jsou zdvojená okna Internorm nedostižná. KV 440 dosahuje hodnotu vzduchové neprůzvučnosti až 45 dB, HV 450 dokonce až 46 dB.