Přejít na obsah

Cookies 🍪

Tento web používá cookies, které vyžadují souhlas.

Petr Kulík

Údržbové prostředky

Produkty Internorm jsou nejenom esteticky příjemné, ale také se vyznačují vysokou kvalitou a odolností. Jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhá léta a poskytovaly vám spolehlivou ochranu a pohodlí. Ačkoli jsou naše produkty téměř bezúdržbové a snadno čistitelné, je důležité, abyste o ně pravidelně pečovali.

Správná údržba vašich oken a dveří je klíčová pro zachování jejich krásy a prodloužení jejich životnosti. Doporučujeme používat speciální údržbové prostředky Internorm, které jsou navrženy pro různé části oken a vchodových dveří.

  • plastové povrchy

  • hliníkové povrchy

  • kování

  • těsnění

Můžete si také stáhnout naší Internorm příručku - návod k použití, péče a údržba. Pokud chcete objednat některý z údržbových prostředků Internorm, neváhejte nás kontaktovat!


Snazší čištění oken a dveří Internorm

Chceme Vám výrazně usnadnit a zpříjemnit čištění oken a vchodových dveří Internorm. Proto se Internorm snaží minimalizovat námahu spojenou s údržbou. Proto jsou veškeré díly, u kterých to bylo možné, umístěny do okenního rámu a křídla. Díky tomu je čištění a údržba oken a vchodových dveří mnohem rychlejší a snadnější.

Zcela integrované závorování

okna KF 520 a KF 510 jsou díky I-tec Secure špičkovým výrobkem nejen díky bezpečnosti, ale také kvůli výhodám při čištění. Vidět je pouze několik málo dílů kování, které jen nepatrně vyčnívají - to znamená, že povrch oken je hladký a snadno udržovatelný plast. Už se tedy nebudete muset trápit špinavými v oblasti drážky!

Designové zámkové díly

Internorm vyrábí všechny zámkové díly pouze z kvalitních materiálů. Z důvodu snadného čištění mají jednotlivé díly zaoblené hrany.

Povrchy se snadnou údržbou

Díky hliníkovému opláštění z vnější strany, které je opatřeno lakováním odolným vůči povětrnostním vlivům, si barva udrží svou kvalitu po dlouhá léta. Všechny povrchy je také snadné vyčistit a otřít.