Přejít na obsah

Cookies 🍪

Tento web používá cookies, které vyžadují souhlas.

Petr Kulík

Okna Internorm

Okna Internorm slučují vysoce kvalitní materiály, perfektní funkce a zdůrazňují architekturu. Právě u nás naleznete perfektní řešení pro okna, která se přesně hodí k Vašemu stylu života a bydlení.

Jako jediná evropská značka oken s devíti certifikáty systémů pro pasivní domy ukazuje Internorm přední kompetenci pro energeticky úsporná okna a je jedničkou na evropském trhu ve vysoce tepelně izolujících okenních systémech.

Plastová okna

Plastová okna jsou stále nejoblíbenější okna v Rakousku. Proto ji vyrábíme přesně na míru a v mnoha různých tvarech.

Přehled plastových oken

Plasthliníková okna

Hliníkový plášť na vnější straně se snadno čistí a může být navržen v mnoha barvách a strukturách.

Přehled plasthliníkových oken

Dřevohliníková okna

S jejich přirozenosti a pohodlí jsou dřevěná okna bezkonkurenční. Pro dlouhodobé zachování těchto vlastností aplikujeme na vnější stranu ochranný hliníkový plášť.

Přehled dřevohliníkových oken

Designové styly

Architektura domů je stejně rozmanitá, jako lidé, kteří v nich bydlí. Styl budovy ovšem nevyplývá pouze ze způsobu, jakým byla postavena. Charakter rozhodující měrou zdůrazňují právě okna.

Abyste ve velkém počtu možných tvarů, barev a materiálů dokázali najít takové řešení oken, které bude přesně splňovat Vaše požadavky na architekturu, design a komfort, můžete se nejprve rozhodnout pro jeden z designových stylů firmy Internorm.