Přejít na obsah

Cookies 🍪

Tento web používá cookies, které vyžadují souhlas.

Petr Kulík

O naší rodinné firmě

Naše rodinná firma pochází z Brandýsa nad Labem, ale své služby a produkty nabízíme lidem po celé České republice. Specializujeme se na výplně interierových a exteriérových otvorů - okna, dveře a pokládání kvalitních podlahových krytin. Svým zákazníkům nabízíme pouze ty nejkvalitnější produkty od evropských leaderů v daném oboru a společně s našim individuálním přístupem a pokaždé 100% odvedenou prací zajistíme, aby náš zákazník byl vždy spokojen!

Historie

Počátky naší činnosti spadají do roku 1997, kdy jsme začali s odborným kladením podlahových krytin. Vývoj v této oblasti je překotný a přání kladená zákazníky požadují od podlahy spojení moderního designu, mechanické odolnosti a nenáročné údržby. Proto jsme zvolili firmu Quick-Step, která všechny tyto požadavky splňuje.

S narůstajícími zkušenostmi i požadavky zákazníků jsme rozšířili činnost o služby v oboru pozemních staveb se specializací na výplně exteriérových a interiérových otvorů. Zaměřujeme se na realizace nejenom v nízkoenergetických a pasivních domech, ale všude tam, kde okna a okenní systémy nejsou jen pouhou výplní domu, ale především zhodnocujícím prvkem, který může významným způsobem ovlivnit spotřebu energií, tepelnou pohodu a klima v domě. Vsadili jsme na špičkového výrobce oken a dveří, neboť kvalita, zkušenost a spolehlivost je nejenom v tomto oboru více než důležitá. Proto dodáváme produkty a řešení firmy Internorm. Od roku 1998 jsme jejím autorizovaným obchodním partnerem.

  • Vice než 25 let zkušeností v oboru!

  • Individuální přístup a nejkvalitnější práce bez kompromisů!

  • Okna Internom splňující veškeré standardy pro pasivní a nízkoenergetické domy!

  • Pouze kvalitní výrobky od předních evropských dodavatelů v oboru - Internorm, Quick-Step, Prüm a další!

Naše vize

Dodávat řešení, které je nejen kvalitní, ale došli jsme k němu ruku v ruce se zákazníkem, při poznání jeho potřeb a informování ho o možných variantách řešení.

Náš cíl

Našim cílem je být jedničkou při volbě dodavatele pro váš projekt a nabídnout vám tu nejlepší možnou variantu!

Naše úspěchy

Náš přístup a kvalitní práce bez kompromisů ocenili nejenom naši spokojení zákazníci, ale i firma Quick-Step, která si nás vybrala jako realizátora dodávek v televizním pořadu